Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem ertem az angol nyelvtant...

Nem ertem az angol nyelvtant miert?

Figyelt kérdés

7. Osztalyba jarok, es emeltangolos voltam.(egy csoport hol az erosrbb angolosok az evfolyamba orak utan tanultak) Nem igazan megy az angol nyelvtan resze igy kileptem, mivel tul gyenge voltam a tobbi tarsaimhoz kepest. Ha angol oran forditani kell, szivesen jelentkezek es leforditom kisebb nagyobb hibakkal. De az angol nyelvtani resze semennyire sem megy. Onallo mondatot nem birok leirni, vagy beszelni. Mit csinaljak? Filmeket tudnatok vagy esetleg sorozatokat, oldalakat ajanlani ahol tudnek egyszeru angolt hallgatni/olvasni? Van esetleg valamilyen applikacio ahol kulfoldiek beszelhetnek kulfoldiekkel? Gyakorlaskent..(bar nem hinnem hogy ilyen van, es ingyen)

9.be szeretnek nyelvizsgat tenni de nem latom eselyet annak hogy letudnam rakni. Szoval akkor tudnatok segiteni? Vagy ajanlani oldalakat?

Nagyon megkoszonnem!:)



2017. ápr. 18. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
duolingo-t töltsd le és naponta gyakorolj. Szerintem kár volt kilépni az angolról. Pár hét és jobban megy, pár hónap és sokkal jobban megy. Begyakorlod a nyelvtant és utána már ott lesz a fejedben.
2017. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2017. ápr. 19. 15:51
 3/6 anonim válasza:
The 100 ;) nagyon jó sorozat, nézd felirattal
2017. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az angol nyelvtan nem tudni kell, hanem megérteni. Ahhoz hogy megértsd, pedig rengeteg próbálkozás kell. Nem baj ha valamit nem értel, esetleg elveszel a részletekben. Ne add fel! Idővel minden le fog tisztázódni. Csak kitartás.

Ui.: nekem a magyar nyelvtan tanulása segített

2017. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszinom szepen!! :)
2017. ápr. 19. 23:50
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Dohár Péter: Kisa angol nyelvtan.

Ha ezt a könyvet szóról-szóra megtanultad, gyere vissza, mondom tovább. Amíg ez a könyv nem megy készségszinten, fölösleges beszélgetnünk.

2017. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!