Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ebbe az opcióba...

Szerintetek ebbe az opcióba belemenne az egyetem? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval neccesen két esélyem van nyelvvizsgázni viszont igazolásra nem adják oda a diplomát. Tegyük fel sajnos csak a júniusi sikerül. Ha igazolom hogy sikerült szerintetek kiállítják a diplomát hogy mire a határidő előtt 1-2 nappal megérkezik a bizonyítvány átvehessem?
2017. ápr. 30. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy ha mindent elvégeztél sikeresen, és csak a nyelvvizsgád hiányzik, attól még kiállítják a diplomát, csak nem veheted át, amíg a sikeres nyelvvizsgát igazoló bizonyítványt be nem mutatod?
2017. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a diplomát mindenkinek kiállítják aki leállamvizsgázott, attól függetlenül, hogy nincs nyelvvizsgája, csak éppen nem adják oda. Vagyis egyszer az egyik tanárom azt mondta, hogy épp egy olyan teremből jön, ahol van egy csomó diploma, olyanoké, akik valamilyen okból (pl. nyelvvizsga hiánya) nem vehették még át. És hogy valami 20 évig vagy meddig meg kell őrizniük. Egyébként meg nem értem, hogyan akarod bizonyítani ha nem kapod meg a kemény fedeles kiskönyvet? Egy emailben küldött "Gratulálunk, sikerült"-re nem fognak alapozni.
2017. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az jó lenne csak írtak olyasmit hogy jó ha egy héttel határidő előtt megvan mert időbe telik kiállítani...:S
2017. ápr. 30. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet előre veszik azokat, akiknek már megvan, és biztosan kézhez kapják a diplomát a nagy napon? Nem tudom, de ezek szerint akkor már megérdeklődted a suliban.
2017. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!