Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni franciául? Minnél gyorsabb annál jobb!

Figyelt kérdés

#francia #tanulás.nyelvtanulás
2017. máj. 1. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kezd el, aztán majd meglátod hogyan fogsz haladni vele. Szívesen küldök hasznos linkeket ha kéred.
2017. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek


[link]


beszéd gyakorlás


https://www.youtube.com/watch?v=9hUR-r6nrGA&feature=youtu.be..


Itt vannak a francia ragozások táblázata, hátha segítségedre lesz.


[link]


être , ez a lenni...a lét ige.


je suis = én vagyok /zsöszüi

tu es = te vagy /tüe

il est = ő van / hímnem / elle est = ö van / nőnem

ile/ ele

nous sommes = mi vagyunk /nuszom

vous êtes = ti, önök vannak /vuzet

ils sont = ők vannak/ hímnem /ilszont

elles sont = ők vannak /nőnem. /elszont


Sok sikert a tanuláshoz !

2017. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

#2 sokat segítettél!

2017. máj. 5. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. Tudok ajánlani nagyon jó könyvet amivel gyorsabban tudsz haladni, és persze az elengethetetlen szótárt. ezek nem drágák, az össz kb 300Ft.

ha szeretéd akkor linkelni fogom , hogy hol tudod megvenni, ha kevés a jövedelmed, akkor kezdheted a könyvvel, a kb 1000 Ft, mert abban van szószedet is kiejtés szerint, és a ragozáshoz szükséges táblázat is meg van. Jelentkezz ha érdekek ok?

2017. máj. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldök egy linket. De nem tudom hol lehet megkapni Somorjai Ferenc könyvét. Talán a Libribe, v Antikváriumba, de vannak olyan hírdetők akik eladják a régi könyveiket. Keresgélj a google-ben, talán sikerrel fogsz járni.


a link


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

2017. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

google-be írd be

vatera


ott vannak használt könyv eladása. nem tudom merre laksz, de bp is van aki eladja és vidéken is vannak. postai útun is rendelhető, sajna csak ennyit tudtam segíteni.


[link]


Nekem is ez van.

2017. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!