Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tanácsoltok, mivel kezdjem?

Gidajappy kérdése:

Mit tanácsoltok, mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Érdeklődnék mit tudtok ajánlani nyelvtanulas szempontjából. A választott nyelv angol lenne, és teljesen alapokról,kezdők kezdje vagyok! Egyedül szeretnék tanulni, minél gyorsabban (napi 2-3,de nagyon húzós napon is minimum 1 órat szánnék rá.) és egy középfokot elerni, nyelvvizsga teren. Könyvek, oldalak, bármit szívesen várok. Ha esetleg van köztetek olyan, aki sikerrel járt abban, hogy egyedül kezdte el és közép nyelvvizsga közelébe jár vagy sikerült is, kérem jelezze, irhatok e neki üzenetet! Előre is köszönöm mindenkinek aki segítő szándékkal ír! :)

2017. máj. 4. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Két éve kezdtem el angolt tanulni teljesen nulla szintről,tavaly ősszel poénból megpróbáltam egy próba nyelvvizsgát, ami sikerült és télen megcsináltam élesben is úgy,hogy szinte csak magamtól tanultam(most felsőfokra készülök).Írj és segítek :)
2017. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!