Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 éves fiú vagyok és szeretné...

13 éves fiú vagyok és szeretnék önsúlyos edzést csinálni csak sajnos nem igazán megy a húzódzkodás mit tanácsoltok hogy kezdjem el hogy tudnék fokozatosan eljutni addig hogy rendesen tudjak húzódzkodni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 20:23
1 2
 1/16 papagenou válasza:
először tégy a lábad alá egy széket, így csökkented a karodon levő súlyt. a cél, hogy minél meredekebb szögben álljon a tested, míg elér a függőlegesig. közben meg fekvőtámasz s társai
2015. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tozser Alex válasza:
Szia 13 eves vagyok szinten.1 eve tolom a sajat sulyos edzest,(fegyencedzes)Ha tudod toltsd le ezt a konyvet, olvasd el es megerted az edzes alapervet.2.Lepj be facebookon a fegyencedzes csoportba sok hasznos dolog van.3.Ne probalkozz a huzodkodassal mert rosszul tanulod meg, es szarul fejlodik ki az izomzatod.Kezd alapokkal.Fali fekvotamasz, varjutartas, labemeles.A huzodkodas elso lepese a logas.Logj a csovon sokaig, vagy 1 hetig.Amedig megy, fejlessz rajta.Aztan keress egy csovet ami kb a derekadig er, fekudj ala es huzd fel magad.Ebbol napi 3x 10 de tarst pihenot.Fontos hogy az edzes elott minimum 1 oraval egyel, az edzes utan is, de ha hasrais akarsz akkor inkabb 2.A huzodkudas meg raer.Ha valami kell irn privibe :D
2015. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tozser Alex válasza:
Az edzes elott pedig nyujts, jol melegits be.Es ha valami izmot akarsz, akkor me trebol csinald.Vedd komolyan, de nemugy ertem hogy dieta stb..tablettak azokat felejds el.Hanem mondjuk heti ketto edzes kedd meg pentek, aztanha kevesnek veled emeled. Egy edzesnel ne eroltesd meg magad, csinald kenyelmesen.1-3honap mulva latsz kb valtozasokat ez nem egyrol a kettore megy. Ha az alap kezdo gyakorlatok mar mennek, valts nehezrbb gyakorlatokat. Ehez jo ha a fegyencedzes konyvet olvastad
2015. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A Fegyencedzés húzódzkodás terve egy kalap sz.r. Emberek fele elakad a második lépésnél.

De ha meg akarod tanulni a húzódzkodást, akkor:

- lógj a rúdról

- csinálj negatív húzódzkodást

- felugrasz a rúdra és a húzódzkodás top pozíciójában megtartod magad

- ugyanaz mint az előző, csak úgy tartod meg magad, amikor a karjaid 90fokos szöget zárnak be


Ha meg ezek mennek egész jól akkor csinálhatsz fél-húzódzkodást, onnan meg már csak egy köpés a teljes.

2015. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tozser Alex válasza:
Lehet hogy a fegyencedzesben nehezek a huzodszdas reszei, de azzal igazi erot tudsz szerezni nemcsak felfujtat, Nem m1 hogy lendulet nelkul, vagy lendulettel. Ahogy te irtad 2. Valaszado, kb a huzodszkodasrol semmit nem beszeltel hanem hogy hogytudnad elerni h tudj...Ha valaki a labaval tolja magat azt kirohogik,A fegyencbe meg pont azert olyan nehezek hogyha az ember vegigcsinalja oket, kapasbol megcsinal 20 teljes szeles szabalyos huzodszkodast.
2015. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzés nem szent könyv. Én csak felkínáltam egy általam hasznosabbnak vélt utat ugyanannak a célnak az elérésére.
2015. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Alex, én meg azt nevetem ki aki az ajtónál kelj fel jancsizik ( függőleges húzás, 1 lépés).
2015. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kell diéta (étrend), de azért heti két edzéstől izmosodsz :D Ügyes vagy, nesze keksz!
2015. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tozser Alex válasza:
53%
Nyugottan nevess ki. Deha ti itt okoskodtok a tesiora tudassal akkor rontsatok el szegeny gyereket.
2015. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahj, menőzöl itt a fegyencedzéssel meg azzal, hogy mi semmit nem tudunk közben meg írni sem tudsz. Najó, ezt elnézzük neked.... De a fegyencedzedzéssel való menőzést nem! xD
2015. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!