Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga, labor!...

Origo nyelvvizsga, labor! Menjek így szóbelizni?

Figyelt kérdés

Az írásbelim jónak érzem, de a labor...félek, hogy nem lesz meg a 10 pont. az első feladatban nem tudtam mindenhova mondatot írni, válaszba csak szavakat írtam, ami az adott kérdésre válaszol.Ezt így nem fogadják el,igaz?


Ez azért gond, mert szóbeli Pesten lenne. az utazás így 3 óra kocsival.Megéri, ha a labort elb*sztam? :/



2017. máj. 8. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne érné meg?
2017. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg laborból a 40%, sajnos sokat nem érek vele, nem lesz nyelvvizsgám. Na most azért utazzak fel feleslegesen Pestre, ha lehet nem is sikerült...Odavissza 6 óra. Ezért gondolkodok, hogy magnónál ér-e egyáltalán pontot, ha nem mondatokban fogalmaztam meg a választ,hanem szavakban,szószerkezetekben.:(
2017. máj. 8. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kaptál 10 pontot, lehet, hogy nem.


Most gondolj bele. Nem mész el a szóbelire, aztán kijön az eredmény, hogy labor mondjuk 13 pont. Nem éreznéd kicsit hülyének magad?


Legalább gyakorolod a szóbeli vizsgát.

2017. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el. A szavakra is adnak pontot. Nekem is 16 pont lett pedig nagyon nehezen megy a labor. A labirnál az a fontos hogy mindenhova irj minél többet (hátha bejön)
2017. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan jött az, hogy a szavak nem érnek pontot, a megoldókulcsokban se mondatok vannak :D nem kell emiatt aggódni, tökéletesen elég hogyha csak leírtad a szavakat, szókapcsolatokat egymás mellé vesszővel ;)
2017. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!