Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam írásbelim 58% lett. Ha...

Dexam írásbelim 58% lett. Ha fellebbezek lehetséges, hogy megadják azt az 1 pontot?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, bár amennyire szeretik a pénzt valószínű úgyis kihozzák, hogy nincs benne 1 plusz pont.
2017. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos ez a dolog is több tényezős dolog:


1. Valóban fellebbezhetsz, más kérdés, hogy ez megéri-e, ugyanis, ha fellebbezel, újra átnézik az egész feladatlapot, és hajlamosak újabb hibákra találni, főként a levélírás részben, mert ott nem olyan fix a pontozás.


2.Valóban nem fogják elismerni és megadni az egy pontot, mert így betudnak zsebelni meg egy 2x ezer forintos vizsgadíjat.


Én megértem, hogy most rosszul érzed magad én is jártam már úgy, hogy 2 ponton múlt egy jobb jegy. Én is nagyon igazságtalannak érzem, hogy, ennyin múlt neked az egész.

2017. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok embertől hallottam hogy sikerrel járt volna a fellebbezése sajnos:-(
2017. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!