Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvvizsga?

Vonószenekar kérdése:

Felsőfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, emelt angol vizsgát teszek.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy szerintetek melyik a legkönnyebb felsőfokú nyelvvizsga?

Mindegyik vizsgának átnéztem a feladatait, de nem tudok dönteni,

Talán a Társalkodó , vagy a TELC?

Az Origo nyelvvizsgát az ismerőseim nehéznek találták.

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni, tudom, hogy nekem kell döntenem.


2017. máj. 18. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak átnézd a feladatait, hanem csinálj is meg mintafeladatsorokat, és nézd meg, hogy melyiken hány százalékot érsz el! Ha úgy érzed, hogy kb. ugyanannyit, akkor válaszd azt, amelyiknek a feladattípusait jobban szereted, vagy amelyik a legolcsóbb.
2017. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez emberfüggő, mindenkinek más jön be. Csinálj meg minél többet, az sokat segít. Én Euroexam C1-et csináltam és nekem tetszett, ajánlom :)
2017. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Igazság szerint mindenkinek más nyelvvizsga központnak a feladatsora az egyszerűbb. Én személy szerint Origó típusú nyelvvizsgát tettem igaz még csak középfokon, most nyáron próbálom meg a felsőfokút. Az Origó nyelvvizsgát csak, azért mondják nehéznek, mert, arra szó szerint tanulni kell a nyelvet és a nyelvtan jól kell használni és érteni. A hallott szövegértés része véleményem szerint nagyon érthető. Nem is magnóról megy, hanem kapnak a vizsgázók fejhallgatót.


Más nyelvvizsga központé inkább hasonlít az érettségire, bármint a feladattípusok, oda inkább kell egy jó nyelvérzék, mint lexikális tudás.


Töltsd ki több nyelvvizsga központ feladat sorait, hogy lásd, melyiknél mik a feladattípusok és a követelmények.


Dönts belátásod szerint!

2017. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. máj. 22. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!