Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meglehet az...

Szerintetek meglehet az interneten spanyolul tanulni?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó oldalt, de tanár nélkül,könyvek élkül egy tök idegen nyelvbe érdemes bele fogni?? A szavak elég jól mennek.
2010. máj. 16. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy lehet, de jobban is jársz, ha autodidakta módon tanulsz. [link]
2010. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia! Küldjek neked néhány könyvet? Tudom nem ez volt a kérés, de ha gondolod segíthetek. Egyébként szerintem érdemes belefogni! Főleg ha találsz valakit, akivel együtt tanulhatsz, úgy még buli is!
2010. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, énis gondoltam már rá, hogy valakivel együtt jó buli lenne de senkit sem találtam. Ha valaki csatlakozni szeretne Debrecen környékéről akkor írjon privátuüzenetet. Nyugodtan küldhetsz anyagokat ha gondolod írj e-mailt és megbeszélhetjük.17/L
2010. máj. 17. 11:08
 4/11 anonim ***** válasza:
livemocha.com
2010. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Helló, a második vagyok és Budapestről. Anyagot meg akkor küldök, ha tényleg szeretnéd, mert nekem édes mindegy hogy elküldöm-e vagy nem. Neked akartam vele segíteni, de ebből a "küldhetsz"-ből az jön le, hogy neked is mindegy.
2010. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Internetről mindent meg lehet tanulni, ha gyakorlott kereső vagy. Csak az a lényeg, hogy angolul keress. Tele van az internet "Spanish vocabulary"-kkel, "Spanish grammar"-ekkel és "Spanish course"-okkal, spanyol újságokkal, spanyol rádiókkal, spanyol klasszikus irodalmi művekkel. Én autodidakta módon tanultam a spanyolt, nem túl nagy erőfeszítéssel 1-2 év alatt eljutottam kb. középfokú szintre.
2010. máj. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Második üzenetíró nem akartalak megbántani és szeretném ha küldenél néhány könyvet csak kicsit furcsa volt, hogy végre valaki ennyire komolyan veszi. Eddig mindenki azt mondta ne fogjak bele mert úgy sem megy egyedül kivétel te és néhányan akik még válaszoltak erre a kérdésre. Amúgy te is az interneten tanultad meg?
2010. máj. 18. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok. Egyáltalán nem bántottál meg. :)

Csak azért reagáltam így az első válaszodra, mert nem két fillér az az anyag amit felajánlottam, és amiért túlságosan nem tűntél lelkesnek. Egyébként nem kell foglalkoznod azokkal akik nem hisznek benned, meglehet tanulni ha nagyon akarod. Csak sok gyakorlás kell hozzá.

Én is még javában tanulom, tanár nélkül teljesen magamtól, azokból a könyvekből amik vannak, meg a netről.

Írd meg a címed amire küldjem ezeket. Szia

2010. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 2. hozzaszolo, nekem is el tudnad kuldeni azokat az anyagokat? Nagyon orulnek neki! Koszonom szepen!!!
2010. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha megírod privibe az e-mail címed akkor persze küldök.
2010. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!