Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy zajlik egy Telc B2...

Hogy zajlik egy Telc B2 (német szóbeli) nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom már nagyon sok ilyen kérdés van ezen az oldalon de van amire még sem találom a választ. Először is most megyek először nyelvvizsgázni. Megkaptam a behívót a hallásértésre azonban a szóbelim ra csak 2 órára lesz. Az első kérdésem az lenne hogy akkor én elmehetek addig és ha igen akkor mennyi idővel előtte érdemes visszajönni? Szóbelin ilyenkor mindenki ugyan arról a vitatémáról beszél vagy ki kell ott húzni vagy megmondják? Már mint nem a partneremmel hanem pl ha előttem lévők ugye lementek és van rá esély hogy ugyan arról a témáról kell majd beszélni? Mondták hogy vannak változtatások a hallásértésben (egy új feladat) de én néztem mintákat és sehol se volt ha valaki volt már azt eltudná mondani milyen?
2017. máj. 21. 14:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah és előre is köszönöm a válaszokat. :)
2017. máj. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!