Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek is nehezebb a...

Szerintetek is nehezebb a vizsga, mint amit kiadnak mintafeladatokat az iskolák?

Figyelt kérdés

Beszereztem jó pár könyvet, van mindenféle, BME, Origo, Telc, 100 kérdés, 1000 válasz, aztá most is valami full angol könyvet kaptam, tökre simán érthető az egész.

Bezzeg láttam már pár valódi vizsgalapot, hát pislogtam.

Na jó az 1000 kérdés, 100 válaszban is vannak olyan válaszok , amiket ha értenék, örülnék, de nyilván egy ilyen tankönyvnek nem csak a 60%-ra kell törekednie, hanem hogy tényleg legyen színvonala.


2017. máj. 29. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazság szerint, én úgy mentem nyelvvizsgázni, hogy az 1000 kérdés 1000 válasz könyvnek a 90 %-át feleslegesnek tartottam. Értettem, de nem használtam a beszédemben egyeltalán! Sokan azt mondják, hogy a felkészítő feladatok nehezebbek, ennek én pont ellenkezőjét tapasztaltam, de szerencsére így is meglett a vizsga. Gondolom középfokról van szó...
2017. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és nekem EuroExam volt, ajánlom.
2017. jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!