Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vélemények a PONS (spanyol)...

Vélemények a PONS (spanyol) könyvekről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval az van hogy sok mindent találtam már ezekről a könyvekről de olyat nem hogy pl miket tartalmaznak. Milyen feladatok vannak? A szókincset is lehet bővíteni vele? Nyelvtanra mennyire tér rá? És ezek a PONS "könyvek"-ről mi a véleményetek? PONS - Nyelvtan könnyedén - Spanyol , PONS - Igék könnyedén - Spanyol , PONS Képes szótár - Spanyol - A1-B2 szint - A1-B2 szint

Ezeket a PONS - Megszólalni 1 hónap alatt - Spanyol + Audio-CD - CD melléklettel mellett szeretném még megvárárolni, szerintetek érdemes? És igazából az van hogy egyedül megtanultam angolul kb 3-4 év alatt nagyon erős középfokon (már a felsőfok-ot karcolom) teljesen egyedül, soha nem voltam nyelvtanárnál és suliban is azokat vettük amiket én mát rég tudtam. Ezenkívül beszélek szlovákul, csehül és németül szóval mondhatni van egy kis nyelvérzékem. Na szóval az érdekelne hogy miket tartalmaz a PONS könyvek? És azok amiket felsoroltam? Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

18/f



#tanulás #spanyol #PONS konyvek
2017. jún. 8. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon pontatlan a nyelvtanos könyvük, többihez nem volt szerencsém. Inkább a Colores-t vagy a Nagy Erika, Seres Krisztina féle Spanyol Nyelvkönyvet érdemesebb használni.
2017. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 11. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!