Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lenne célszerű felkészüln...

Hogy lenne célszerű felkészülni az angol érettségire?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizni szeretnék angolból, viszont az angol tudásom szinte a nullával egyenlő, ezért még most elszeretnék kezdeni felkészülni rá.

Tudtok valamit ajánlani, hogy érdemes felkészülni az angol érettségire? (Főként a szóbelitől félek, mert alig tudok 1-2 normális mondatot összerakni.)


2017. jún. 15. 16:55
 1/3 anonim válasza:
0%
Szerintem próbálj meg egy külön tanárt, nekem sokat segített
2017. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Angolul sorozatozás, filmnézés. Elején még angol felirattal, így tudsz szótárazgatni (nem ajánlom a hagyományos papír szótárt, mert sok időbe telik a keresgélés, és sok szleng nincs benne - inkább online szótáron keresgess). Én úgy csináltam régen, hogy kiírtam a szavakat word dokumentumba, ráraktam az ebook olvasómra, és fölös időben azokatis tanulgattam - könnyebb így megjegyezni a szavakat, hogy tudod kötni valamihez. Ráadásul az élőbeszédet is megszokod.
2017. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előszöris vedd elő az eddigi angolkönyveidet és olvasd ki őket úgy, hogy mindig értsed is, amit olvasol.
2017. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!