Telc fellebbezés?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy 0,5 pont kéne ahhoz, hogy sikeres legyen a középfokú angol nyelvvizsgám.

Van értelme fellebbezni, vagy hagyjam az egészet a francba?

Hozzátartozik, hogy alapból nagyon csúnya az írásom, de ha ideges vagyok, sajnos még rondábbá válik az egésznek az összképe.

Megtörténhet, hogy esetleg valami ott van, csak ők esetleg nem tudták kiolvasni?



2017. jún. 17. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a fellebbezést, maximum elutasitják. Veszítenivalód nincs.
2017. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Akinek alapból csúnya az írása, az még általnos iskolás korában vizsgáltassa meg, hogy nem diszgráfiás-e.
2017. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én angol c1en fellebbeztem, 0,5% kellett volna, a levelemet nagyon lepontozták, szakmai vélemény alapján is jogtalanul, azonban elutasították... A vesztenivalód csak a 4000Ft amit a fellebbezésért kell befizetned. Azért szurkolok, remélem sikerül!:)
2017. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!