Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megbuktam szóbeli nyelvvizsgán...

Megbuktam szóbeli nyelvvizsgán a beszéd részen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Minden más (a magnó, az olvasás, az írás) nagyon jó lett, majdnem max pontosak. A szóbelin viszont annyi pontot kaptam, mintha kb nem tudnék angolul. Hogy lehetséges ez? Érettségi szóbelim max pontos lett, alig fél éve csináltam, külföldön is laktam egy hónapig, angolul beszéltem végig, a nyelvvizsgán sem volt probléma, de hogy kaphattam ennyire kevés pontot? És mit lehet tenni? A fellebbezést el szokták fogadni? (magnóra vették az egész szóbeli vizsgát)

2017. jan. 6. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
fellebbezésnél fél, nagyon max egy pontot szoktak megadni, de gyakoribb, hogy elutasítják. Nem lehet hogy félreértetted a feladatot?
2017. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem értettem félre, és elég sokat beszéltem, még le is intettek, hogy elég lesz, menjünk tovább.
2017. jan. 6. 15:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
melyik nyelvvizsgán voltál?
2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Language Cert
2017. jan. 6. 16:06
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
jujj szegény:-( arról a nyelvvizsgáról nem sok jót hallottam, hát próbáld meg a fellebbezést, veszíteni csak a befizetett pénzt veszítheted. Ma derült ki az eredmény igaz? Hol vizsgáztál? Nekem két ismerősöm volt ezen a vizsgán most, mindketten megbuktak.
2017. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egerben vizsgáztam. Igen, ma küldték az eredményt, és meglehetősen sokkolt :D Mindenképpen fellebbezek, bár így utánanézve szinte semmi pozitívumot nem hallottam a fellebbezésről, de hátha.
2017. jan. 6. 16:11
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerre vizsgáztunk ezek szerint :)

Nekem 2 pont kellene szóbelin, hogy meglegyen.

Én is fellebbezek.. remélem a legjobbakat :/

2017. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a fellebbezés szerintem.


A gond, hogy ilyenkor visszahallgatják a felvételt, viszont ott még rosszabb minőségű lesz, mivel a felvétel is eléggé rossz, és nem adja vissza az eredeti beszélgetést.

2017. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, ismerősöm vizsgáztató ugye, ő mondta hogy nem igazán szokták pozitívan elbírálni a fellebbezést, vagy volt olyan is, hogy egyik részhez megadtak egy plusz pontot, de egy másikon elvettek hármat, így rosszabbul jött ki a fellebbező.
2017. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Fellebbeztem, meglátjuk mi lesz. Több pontot nem tudnak levonni, mert nincs több szubjektív rész, adottak a válaszok, zömében karikázós volt. A nyelvsuliban azt mondták, fellebbezzek, mert 2 pontra (nekem is annyi kellene) meg szokták adni. Remélem a legjobbakat, köszönöm annak, aki válaszolt :)
2017. jan. 9. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!