Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgan lepontozhattak...

Slayyy kérdése:

Nyelvvizsgan lepontozhattak ha csunyan irtam?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a nyelvvizsga eredmenyeim, es eleg csunyan irok, de ettol fuggetlenul jol tudok angolul. Nem hinnem h 41% lenne, hiszen eddig mindig sikerult olyat irnom ami 60 felett volt, most pedig ennyi lett. Szerintetek ezert fel lehet lebbezni, vagy mi lehet a teendo?

2016. nov. 16. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozatnál se pontozzák a szép írást, max. azért nem kaphattál pontot, ha nem tudják elolvasni, de külön azért, mert csúnyán írsz nem.
2016. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnézni érdemes, hogy tudd, mire hány pontot kaptál. Az írás valóban csak akkor ront, ha nem lehet elolvasni.
2016. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy eddig mindig 60% felett volt? Már többször sikerült a nyelvvizsgád és elmentél letenni még egyszer? Vagy gyakorolgattál otthon és azt vártad, hogy élesben is olyan lesz?
2016. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben, bemegyek, mindenkepp megneznem hogy mitol lett ennyire gyengusz. Szerintetek megeri fellebezni ha az iraskep miatt volt pontlevonas, megkaphatom azt a par pontot?

Kedves utolso valaszolo, nyilvan nem nyelvvizsgazni voltam tobbszor 60% felett, mert akkor szerintem alapjarat lenne hogy megvan a nyelvvizsga, minek mennek tobbszor?

2016. nov. 16. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván ha lehet(mert egyébként nem minden nyelvvizsgán lehet, lásd dexam nyelvvizsga) akkor megéri fellebbezni, mert nincs veszteni valód :D De ne várj nagy csodákat, előre mondom.
2016. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen, kedves kérdező, erre utaltam én is. Eddig sose sikerülhetett olyat írnod, ami 60 felett volt, mert akkor már nem kellett volna újra vizsgáznod.
2016. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Milyen nyelvvizsga? Nem tudom akik most értetlenkednek és meghazuttolják a kérdezőt nem nyelvvizsgáztak soha? A legtöbb tanárnál van mindenféle könyv mindenféle nyelvizsgához Pl gyakorló és típus feladatokkal. Én is ezekkel készültem középfokra és felsőfokra is. Nyilván ezeket pontozta le magának a kérdező. A kérdésre válaszolva nézd meg a nyelvvizsga honlapján le kellene írni a követelményeket. Hátha ott ott van pontozzák-e az írás képet. Olyan mondjuk lehet hogy nem tudták elolvasni. Mindenesetre ne kerseredj ne add fel! Ha nem most majd legközelebb! :)
2016. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha csúnyán írsz az nem erény. Jogosan pontoznak le.
2016. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Tudnod kell, hogy minden vizsgaközpontnak megvannak a saját maga által készített felkészítő kiadványai, amelyeket olyanok szerkesztettek, akik "éles" vizsgaanyagot is gyártanak. Felkészülni ezekből érdemes, mert a ki tudja milyen szerzők által összeállított könyvek sokszor nagyon nem a valós nehézséget mutatják be. Ez is lehet az oka annak, hogy míg gyakorlások alatt 60% felett teljesítettél, élesben csak 41%-ot kaptál.

A csúnya kézírás mindaddig nem számít, ameddig a javítók el tudják olvasni a gondolataidat.

Sok sikert a következőn, meglesz az! :)


Üdvözlettel:

Origó-csapat

2016. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ohh koszonom szepen a sok jo valaszt! :) Az az igazsag hogy Euron voltam, es meg vagyok gyozodve rola hogy mind tartalmilag, mind iraskepileg megfeleltem. De jovoheten megyek be megnezni, remelem sikerul valamire jutni.
2016. nov. 17. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!