Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 87% német középszintű érettség...

87% német középszintű érettségivel kb hány órára vagyok a középfokutól?

Figyelt kérdés
Német, nyelvvizsga, érettségi

2017. jún. 23. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Várjál, mindjárt kikalkulálom neked. Esetleg, ha tizedesre nem egész százalékot értél el, azt is írhatnád, mert így olyan háromszáz óra, de ha mondjuk 87,33 lett, akkor az már kettővel kevesebb.


Na de most komolyan. Van, aki megírja nyolcvanhét százalékosra a nyelvi érettségit, és másnap leközépfokúzik, van akinek meg még irtó sokat kell tanulnia, és az egész annyi egyéni faktortól függ, hogy egy olyan tanár is csak jó tippeket tud tenni, aki évek óta ismeri a képességeidet és nyomon követi a fejlődésedet. Gondolod, hogy majd én vagy akármelyik random ember a gyakorin korrekt választ tud mondani neked? :D Tölts ki egy szintfelmérőt valahol, és majd meglátod.

2017. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Az én gyerekemnek előbb volt középfokú nyelvvizsgája, aztán lett 76%-os érettségije. Ez erősen függ a nyelvvizsga típusától, a nyelvtanártól (az enyém a gimnázium 6 éve alatt kettes volt az adott nyelvből), a pillanatnyi állapotodtól, szerencsétől stb.
2017. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én októberben csináltam a nyelvvizsgát és most érettségiztem.A nyelvtan és a szövegértés jobban ment a nyelvvizsgán,mint az érettségin.
2017. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Való igaz, hogy ezt nagyon nehéz megbecsülni.

Akkor megmásítom a kérdést. Ha 40 napig intenzíven(napi 8 óra) foglalkozom némettel van-e reális esélyem lerakni?

2017. jún. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!