Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szinttől élvezhető a...

Milyen szinttől élvezhető a Harry Potter angolul?

Figyelt kérdés
Általános iskolában tanultam angolt és az Oxford rövidített könyveiből többet olvastam hatos szinten is.

2017. jún. 24. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy olyan B1-es szinttől. Én nyolcadik végén olvastam el. Mivel 'gyerekkönyv" ezért nem olyan nehéz a nyelvezete, mondjuk egy Trónok harcához képest... sztem kezd el és majd meglátod. A neten is fenn van és akkor nem veszed meg feleslegesen a kipróbáláshoz
2017. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy éve tanulom csak komolyabban az angolt (eddig németet tanultam) és nekem élvezhető volt.
2017. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben a hatos szinteket megértetted és csak keveset kellett szótáraznod nem lesz gondod Harry Potterrel sem.


Én négyes szint után olvastam, első 100 oldallal eléggé megszenvedtem de utána már élvezhető volt.

2017. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6. szint után bátran csapj a lecsóba. Élvezni fogod.
2017. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2017. jún. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!