Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolt szeretnék tanulni a...

Spanyolt szeretnék tanulni a nyári szünetben, mivel nagyon tetszik maga a nyelv. Hogyan lehetne hatásosabbá tenni? Illetve milyen oldalakat, tippeket ajánlatok egy 'kezdőnek'? (Az angol folyékonyan megy. )

Figyelt kérdés
Hasznos válaszokat várok... :)

2017. júl. 1. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Nagyon jó kis oldal. A teljes használata fizetős, viszont egy hétig ingyenes próbahasználat van, és azalatt az összes hanganyagot le tudod tölteni. Pdf-eket csak kilencet enged így, viszont amikor legelőször regisztrálsz, felajánl egy 2 dolláros prémium előfizetést is. Én azt el szoktam fogadni (kb. 600 Ft), és akkor viszont szövegestül, mindenestül tudod a gépedre tölteni az anyagokat. Arra vigyázz, hogy ha kifizeted a pénzt, utána menj el az előfizetés menübe, és mondd le az előfizetést, különben következő hónapban már a teljes árat (asszem 24 dollár) von le a kártyádról. így csak egy hónapig lesz aktív az előfizetésed, viszont az alatt kényelmesen letölthetsz mindent. De ha végképp nem bízol semmiféle fizetéses verzióban a hanganyagokat simán le tudod tölteni anékül is. Egymásra épülő audioleckék vannak, egy rövid párbeszéd spanyolul, amit többször hallasz, és amit aztán angolul megvitatnak. Ahogy haladnak a szintek, a magyarázatok is idővel áttérnek spanyolra, de kezdetben még lefordítanak mindent.

2017. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2017. júl. 1. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:

A Duolingonál nincsen jobb hely, ahol megismerkedhetnél egy idegen nyelvvel. Hajrá! :)


[link]

2017. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! ^-^
2017. júl. 2. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha skypetanar is erdekel, Preply. Amugy en a Vamos Audioblogot hasznalom, mag a Babbel-t. (Az is fizetos, de neha van ingyenes akcio, igaz egy feleves ingyenspanyol most jart le)
2017. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el a doulingo-n, ha valamit nem értek vagy nem megy akkor rákeresek és kihoz nagyon sok oldalt szóval szerintem így vegyesen mindenhonnan is lehet:)
2017. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a Duolingo alkalmazást, mert nem lehet vele alapszintnél tovább jutni, és a tanítási metódusa is elég gyér. Legnagyobb hibája hogy a vosotros/vosotras személyes névmást nem is tanítja, amik viszont elengedhetetlenek.
2017. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, nem lehet vele tökéletesen megtanulni, de alapnak elég, utána sokkal egyszerűbben meg lehet érteni bármilyen nyelvtani dolgot akár tankönyvből, akár internetről, és a szókincset is bővíti:)

Én az angol alapjaimat is onnan tanultam meg.

2017. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 azert nem elengedhetetlenek, csomo del amerikai orszagban egyaltalan nem hasznaljak. Beszeltem mar olyan Mexikoival is, aki nem is tudta mit jelent.
2017. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 A Duolingo mexikói spanyolt tanít, ott meg nem használják a vosotros-t.

Az amúgy igaz, hogy a program csak alapszintre juttat el, de egy nyári szünet alatt egyéb módszerrel sem haladna sokkal többet. Meg aztán ki lehet egészíteni bármi más tananyaggal. Arra jó a duolingo, hogy önállóan is lehet szórakozni vele.

2017. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!