Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kb milyen fokon kell angolul...

Kb milyen fokon kell angolul tudnom ahhoz, hogy gimiben ne a kezdő, hanem a haladó csoportba rakjanak?

Figyelt kérdés

Általánosban németet tanultam, de azért valamennyire értek angolul... A jelenlegi tudásom nem hiszem, hogy elég a haladóhoz, de ha kell, az egész nyaramat nyelvtanulásra áldozom, csak ne kelljen a kezdőbe mennem.

Szóval szerintetek mi az, amit mindenképpen tudnom kell?



2017. júl. 10. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok mindentől függ. Milyen gimibe jelentkezel ? A megye elitjébe vagy egy átlagosba ? Nyelvi osztályba, vagy mondjuk reál osztályba ? Attól is függ, hogy a többieknek mennyire fog menni. Nálunk volt olyan, aki csak 1-2 evig tanulta délutáni elfoglaltságként, de beraktak a haladoba. Aztán volt mozgás is. Ezek fele aztán visszament a kezdőbe mert nehéznek találta, de olyan is volt aki kezdőből ment át haladoba
2017. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég erősbe megyek, győri Révai Miklós Gimnázium, és reál osztályba.
2017. júl. 10. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha reál osztályba, akkor egy erős A2-vel B1 kozelen szerintem már jó eselyeid vannak
2017. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az osztalytarsak szintjetol is fugg. Nalunk irattak szintfelmerot es az also pontszamos fele kezdo a jobb pontszamos fele halado lett. (Nalunk 50 pontos volt 23- folfele halado (nekem 49 lett😊))
2017. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
4-eshez hasonlóan nálunk is az osztálytársaktól függően soroltak be. Szerintem tanulj, amennyit tudsz amellett, hogy azért tudj pihenni is, és írd meg, ahogy tőled telik.
2017. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk év elején volt egy angol tudást felmérő lap, és ott kb 85%-nak kellett meglenni ahhoz, hogy a haladó csoportba kerülj. Mondjuk az én osztályom eleve a nyelvre specializálódik, szóval ha reálra mész akkor lehet, hogy kevesebbet követelnek.
2017. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!