Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitene egy jobb angolos pár...

Segitene egy jobb angolos pár mondattal, ha megkérem?

Figyelt kérdés

A jövöről beszél egy friss pár. A férfi haza, a farmjához akarja vinni majd a nőt, ahol:

The time will come when you and I will go out on a summer evening when the grass is fresh and the clouds white, as if they'd just been washed.

The earth's warm and still, and time passes quietly. Everything's simple. Just you and me and the kids.

- Boys?

- Daughters. They're more decorative.



2017. júl. 15. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eljön az idő, amikor te és én kimegyünk egy nyári éjszakán, amikor a fű friss és a felhők olyan fehérek, mintha most mosták volna meg őket.

A föld meleg és az idő csendesen telik. Minden olyan egyszerű. Csak te és én és a gyerekek.

- Fiúk?

- Lányok. Ők szebbek.

Ui:itt-ott eltértem a tükörfordítástól, hogy jobban hangozzon magyarul, de a lényeg megvan.

2017. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,
2017. júl. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!