Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Azt hogy mondják angolul,...

Azt hogy mondják angolul, hogy "csak nézelődöm"? Pl. egy boltban megkérdezik, hogy miben segíthetek? És erre válaszolnám én, hogy csak nézelődöm.

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Egy uzletben Ne korbenezegessel orjarat modon, hanem kenyelmesen nezegessel. Igy mar erted, #66-os?

Angolul es az angoluk igy gondolkodnak, ez a logikajuk.

2017. júl. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Értem mire célzol, de én nem otthonról beszélek, hanem arról, hogy a többség így használja külföldön. Nyelvtanilag pedig mindkettő elfogadható, de a gyakoribb kifejezés az "around"-os, persze természetesen valóban használják simán is.
2017. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
I'm just browsing, thank you. Kiejtést ellenőrizd a neten. (írd be a szót és ezt: pronunciation)
2017. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!