Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Origo szóbeli nyelvvizsga...

Az Origo szóbeli nyelvvizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a vizsgabeosztást és 12:00 előtt pár perccel vagyok beosztva, amitől kicsit megijedtem, mert az osztálytársam is volt már egyszer és megbukott, azt mondta hogy akik nem reggel vannak, azokat megbuktatják. Ez igaz?
2017. júl. 20. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igaz. A barna hajú, kék szemű embereket pedig szó nélkül átengedik... A nehézség attól függ mennyire vagy felkészült, mennyire megy a beszéd. Ha tudsz szabadon beszélni a témákról, és nem pánikolsz be akkor, ha kapsz egy olyan kérdést ami nem kötődik szorosan a témához akkor nem lesz nehéz.
2017. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. 11:50 után sajnos már nem engednek át senkit. Főleg, ha olyan magas, mint te. (Érezd az iróniát!)


Természetesen nem az időbeosztástól függ a vizsga sikeressége. Én több nyelvből is voltam náluk vizsgázni. Kedves, barátságos, könnyed hangulatú szóbelik voltak. A hallott szöveg nem mindig egyszerű, én abban látom a szóbeli nehézségét, nem a beszélgetésben.

2017. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve voltam origós nyelvvizsgán, én voltam aznap a legutolsó, mikor végeztem, utána fél órával kezdődött a magnó. Talán fél kettőre voltam kiírva, és majd' egy órás csúszásban voltak a vizsgáztatók. Simán átmentem, sőt, én értem el aznap a legtöbb pontot is. Nem attól függ, mikor mész, hanem attól, mennyire vagy felkészült és kommunikatív.
2017. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most megnyugodtam:D
2017. júl. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!