Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek hogy megengedje?

Mit tegyek hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem anyukámmal hogy én nem szeretnék angolból nyelvvizsgázni hanem inkább japán nyelvből láttam rajta hogy ez neki nem tetszik mit tegyek hogy megengedje? Az angolra valahogy nem tudok ráérezni, de a japán más több mint egy éve nézek animéket és nagyon megszerettem jobban érdekel mint az angol.
2017. júl. 22. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád csak jót szeretne, és ha az angolra nem érzel rá, akkor a japánnal még nagyobb gondok lesznek. Sokkal összetettebb nyelv, eleve az írásjeleket egy jó nagy idő megtanulni, az angolnak meg max az igeidő megtanulása a nehéz.

Szerintem az angol nyelvvizsgát mindenképp csináld meg, kb alap lesz egy olyan nyelvvizsga, ha valahol dolgozni szeretnél, a japánt meg tanuld mellé hobbiból.

2017. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsinálod az angolt utána jöhet bármi, az már csak egy plusz lesz.
2017. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod megpróbálom megszeretni angolt hátha sikerül, mert én máshogy nem tudok tanulni valamit csak ha szeretem azt amit tanulok.
2017. júl. 22. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy csomó animés oldal angolul van, és minden animéből angol feliratosat találsz a leggyorsabban. A nyelvekben pont az a jó, hogy akármin keresztül gyakorolhatod őket, amit szeretsz. :)
2017. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van utolsó . Köszönöm a válaszod. Most azon gondolkodtam hogy úgy néznék animét hogy angolul magyar felirattal remélem találok .
2017. júl. 23. 01:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Japan animeket nezni es megtanulni, tudni es sikeresen levizsgazni a nyelvbol egesz mas dolog. Angol hasznosabb is.
2017. júl. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!