Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten hol lenne érdemes...

Budapesten hol lenne érdemes japánt tanulnom?

Figyelt kérdés
Most, hogy letettem angolból a felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék elkezdeni japánt tanulni, de nem tudom, hova lenne érdemes járnom. Magántanárt kéne keresnem vagy nyelviskolát? Ti mit ajánlotok?

2017. júl. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben mindenképpen a magántanárt választanám. :) Ott csak te vagy a fontos és csak rád koncentrál az oktató, míg csoport esetén megoszlik az ő figyelme is, de akár a tiéd is könnyebben elterelődik. Könnyebben meg koncentráltan a tanulás, én úgy gondolom. :)
2017. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magántanárt, de jócal drágább lesz mint más nyelveknél. Én minimum 3000 Ft-ra tippelnék / óra.
2017. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

...inkább átlag 4-5000 ft/óra XD (a japán szak 3 éve alatt én is kutakodtam a témában korrepetáló tanárt keresve, és végül a borsos árak miatt tettem le róla...xD)

Én egyszer egy ismerősömtől, aki le is tette az emeltszintűt japánból, hallottam, hogy ő a Japán Alapítványnál tanult meg japánul. Nem reklámozni akarom, mert más iskolákat nem ismerek, de az ottani kurzusok a nyelvtani órákat kiegészítve nyelvgyakorlati órákat is tartalmaznak, amiket japán anyanyelvi tanárok tartanak. Úgyhogy a srác elbeszélése alapján hatékonynak, és a magántanárok óradíjaihoz képest jóóóval jutányossabnak tűnt összességében... Szóval habár csak elmondás alapján, de én a Japán Alapítványt tudom ez ügyben ajánlani ;)

2017. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp magán tanár, és ha lehet félvér legyen. Remélem nem azért akarsz japánul tanulni te is, mert azt hiszed ott fogsz élni. Unalmas már a sok naív tini lány.
2017. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd alaposan körbenézek még a lehetőségek között. Ha valakinek még van valami tapasztalata, akkor ha szeretné nyugodtan megoszthatja.
2017. aug. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!