Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezen a szinten hogyan érdemes...

Ezen a szinten hogyan érdemes tovább fejlesztenem magam angolból?

Figyelt kérdés
Erős középszinten vagyok. Jó ötlet szótárt lapozva angol nyelvű regényeket olvasni és emellett angolul társalogni? Nem igazán jut eszembe más, ami hasznos lenne ebből a szempontból.
2017. júl. 28. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésnél már kaptam meg, hogy gazdag szülők gyereke vagyok, úgyhogy itt leszögezném, hogy nem, nem vagyok...

Diákmelóztam kb 60-70.000ft-t kerestem, főiskola mellett, ebből a pénzből csinálltam azt, hogy 2-3hónappal előre vettem 2-4napra retur jegyeket Londonba...

Pl kimentem pénteken, szombaton hazajöttem...

Volt mikor olyan olcsó volt a jegy, hogy 20ból megúsztam oda vissza...

Van k9nt egy gyerekkori haverom, nála elalhatok 1-2napot mindig... egyébként csak 0 vagy nagyon kevés pénzzel jártam a várost, nézelődtem boltokban, parkokban és kommunikáltam az emberekkel...

2017. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én filmeket, sorozatokat és filmeket néznék a helyedben.

Ha 18 megvagy akkor meg lehet menni az USA ba gyerekeket táboroztatni sztem jót tesz az az 1-2 hónap angol környezet és még pénzt is keresel vele.

2017. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!