Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc, Origó vagy ECL nyelvvizs...

Telc, Origó vagy ECL nyelvvizsgára menjek?

Figyelt kérdés

Angol középfok

Diploma megszerzéséhez



2017. aug. 3. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindhármat próbáltam már (igaz más nyelvből és szinten), de nekem a érzésre a Telc volt a legkönnyebb. De ez szubjektív. Nézd meg a feladatlapokat, van fent a neten, és megoldókulcs is van hozzá.
2017. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zetke válasza:
Szia! Én most Júniusban tettem le az ECL angol középfokot. Szerintem nem volt nehéz, beszédértés és a beszédkészség nagyon könnyű volt (mind kettő 100% lett). Viszont a levélírásnál a pontozás egészen szigorú (nekem 76% lett). A szövegértés pedig egész szórakoztató és elgondolkodtató volt (85% lett). Az is egy pozitívuma ennek a nyelvvizsgának, hogy nincs nyelvtani és fordítási feladat. Nekem csak a levélírásra kellet felkészülnöm hisz leginkább angolul olvasok, és a beszédkészségem egész jó. Én az ECL-t csak ajánlani tudom! 14/F
2017. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En juniusban tettem le az angol B2t az origonal abszolut nem volt nehez nem kellett ra tanulni, szerintem azt valaszd.


14/l

2017. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!