Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az emelt angol érettségit meg...

Az emelt angol érettségit meg lehet-e írni 80-90 %-ra, hogy előtte csak egy évig tanultam intenzíven angolul?

Figyelt kérdés
(Külön angolra jártam heti 2x, a suliban heti 3x.)
2017. aug. 3. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ez a te tudásodtól függ.
2017. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén és segítségképpen mondom, szerintem ez így nem lesz elég az emelt szintre, és nem csak a 80-90, de a 60%-ra se nagyon. Én persze nem tudom, hogy a tudásod most mekkora, milyen nyelvérzéked van, stb, de 1 év heti 5 órával nem tűnik annyira intenzívnek. Középiskolában volt nulladik nyelvi évünk, ahol heti 14-15 órában tanultunk angolt, napi átlagban 3 óránk volt 3 különböző tanárral, és még így is az osztály jó része nagyjából a középszint 60-70%-át karcolta. Szóval igazából nagyon nehéz megmondani, már csak a szókincsfejlesztés miatt is rövidnek tűnik ez nagyon.


Ha felakarod mérni a tudásod, akkor javaslom az angol 7 próbaérettségi emeltet, az reális képet ad a jelenlegi tudásodról, én is abból gyakoroltam, és ugyanazt az értéket hoztam emelt vizsgán, amit abban.

2017. aug. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen az utólsó válaszát!:)
2017. aug. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!