Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgára menjek...

Melyik nyelvvizsgára menjek legközelebb, ha csak írásbeliznem kell?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
A szóbeli meglett elsőre, de írásbeliből háromszor megvágtak, mindig a levél miatt.
2017. aug. 14. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Wtf? Ha nem sikerült, akkor újra kell jelentkezned és ugyanúgy írásbeli+szóbeli. Szép is lenne, ha apránként összeszedhetnék a vizsgát.
2017. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert a szóbeliből már meg van a bizonyítványom.
2017. aug. 20. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik nyelvből és melyik nyelvvizsga nem sikerült, én telc angol B2-t csináltam másfél éve. Ott akkoriban 3 levéltípus dominált, és mindig 2 téma közül lehetett választani (azóta ez tudtommal változott). Én jól begyakoroltam a levelet, és a végén már szinte fejből tudtam az ilyen összekötő rizsákat, csak épp az aktuális hirdetésből kellett összeszednem az infókat. Így sikerült maximum pontos levelet írnom, az írásbeli többi része is korrekt volt, meg lehetett csinálni 60%-ra bőven. :)

Melyik nyelvvizsgáról (és melyik nyelvről) van szó? Írd meg, hátha tudok valamennyit segíteni. :)

2017. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Angol b2
2017. aug. 20. 11:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is jól begyakoroltam és mindhármszor megvágtak.
2017. aug. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!