Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék japánul?

Hogyan tanulhatnék japánul?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve tervezem, hogy meg szeretnék tanulni japánul, és egyik legnagyobb vágyam, hogy kijussak Japánba. Külön nyelviskolához szegények vagyunk, ezért arra gondoltam, hogy egy japán anyanyelvű embert felkérhetnék, hogy tanítson, vagy egy magyar, aki tud japánul... De azt úgy érzem, hogy elég bunkó lenne, hogy véletlenszerűen ráírok, és konkrétan ráakaszkodok szegényre. Ezt hogy lehetne megoldani? Egyáltalán megoldható?

2017. aug. 14. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz duolingo-val, ha tudsz egy picit angolul, az ad egy jó alapot. Illetve neten vannak online, ingyenes leckék is.
2017. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igem, tudok angolul, és köszönöm a tanácsokat!
2017. aug. 14. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha azt várod, hogy más emberek majd csak úgy szívességből fognak tanítani, időt szánni rád, akkor szerintem erre irtó kicsi az esély. (Mivel írtad, hogy szegények vagytok, feltételeztem, hogy nem fizetett órákat akarsz venni.) Viszont ha rendesen fizetett különórára akarsz járni, akkor annak örülni fog a tanár, nem leszel bunkó.


[link] ---> én itt kezdtem el régen japánul tanulni, még mielőtt tanárhoz kezdtem járni.

A duolingo is jó ötlet, de ha keresgélsz neten, tuti találsz még japános oldalakat. Nekem is van még pár weblapom, amiket régen nézegettem, de most lusta voltam előkaparni őket. :D Ha szeretnéd, hogy átküldjem őket, írj rám privátban nyugodtan. ^^

2017. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon kedves tőled. ^//^
2017. aug. 16. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!