Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg japánul?

Hogyan tanulhatnék meg japánul?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, de 4 éves koromtól fogva ki akartam költözni Tokyóba, csak az a baj, hogy nem tudok Japánul. Nem úgy akarok megtanulni, hogy jaj, két év és nyelvizsga, hanem fokozatosan, csak az a baj, hogy a szüleim nem fizetnének tanárt, mert egyáltalán fizetni sem akarnak. Külön óráim sincsenek, legalább is ami fizetős, mert nem hajlandóak fizetni, így gondoltam, hogy keresek magamnak online tanárt. Itt is probesz van! Nem hinném, hogy egy komplett felnőtt oktatna engem. A másik probléma az, hogy nekem nincs bankkártyám, és csak olyan online tanítási lehetőséget találtam, amit csak bankkártyával lehet fizetni. Nem tudom mit tegyek. Mindenki azt mondja, hogy ne a szüleim határozzák meg, hogy mit akarok csinálni, még a szüleim is ezt mondják, erre mindég ők akadályoznak... angolból jó vagyok, úgyhogy azt hiszem, hogy elférne még egy nyelv az életembe.
2011. dec. 31. 22:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Nem fizetnék a tanárt*
2011. dec. 31. 22:22
 2/55 anonim ***** válasza:
48%
Angol, angol.. Az angol egy semmi ehhez képest (tapasztalatból mondom..). Rengeteg dolgot kell megtanulni és vannak benne furcsaságok is. Ingyen senki nem fog neked tanítani szerintem.
2011. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nem ingyen gondoltam. Mondjuk postai úton vagy valami.
2011. dec. 31. 23:00
 4/55 anonim ***** válasza:
77%
8. után menj olyan középiskolába ahol japánt tanulhatsz. :)
2011. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
84%

Hacsak az alapokat nézzük, akkor vannak olyan oldalak, amelyeket az alapvető nyelvtanokat nagyon jól elmagyarázzák.

Pl: [link]

Ez szerintem kb. 1 évig biztosan jó vezetőd lehetne.


Azontúl viszont én se tudok megoldást problémádra.

2011. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Igaz ^^
2011. dec. 31. 23:34
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Kezdésnek megtanulhatnád a hiraganákat és katakanákat.Aztán amit a 3. válaszoló linkelt oldalt nézegethetnéd.. Én nem tudnálak tanítani de ha valamiben kérdésed van (kezdőbb szinten :D ) akkor szerintem tudok segíteni.:)
2012. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Köszy ^^
2012. jan. 1. 00:46
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.. és BUÉK!:)
2012. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
13%
Mennél vele valamire, de inkább tanulj meg rendesen angolul. Ha nagyon tudod már az angolt, akkor a németet inkább mint a japánt.
2012. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!