Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb nyelvvizs...

Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga spanyol alapfokból?

Figyelt kérdés
Telc, Ecl, Origo, egyéb?
2017. aug. 18. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Telcet próbáld meg. De mit szeretnél kezdeni az alapfokkal, ha megkérdezhetem? Ha csak azért szeretnéd, hogy elmondhasd, van nyelvvizsgád spanyolból, az rendben van, de munkahelyen mindig középfokút kérnek. Különben szóba sem állnak veled.
2017. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van már középfokú nyelvvizsgám angolból, a diplomához kellett. Semmi tervem vele igazából, tetszik a nyelv, és még 8 hónapig gyesen vagyok, szeretném hasznosan tölteni az időt. Aztán ha nagyon bejön, akkor a következő lépés a középfok lesz :)
2017. aug. 20. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Á, értem, anyukaként minden más. :D


Szerintem a Telcet próbáld meg, én ebből csináltam meg az angolt. Bár sokan az Ecl-t is ajánlják, ha nem angolból akarsz menni, mert az elvileg könnyebb más nyelvekből. Aztán valaki az Origoért van oda, de ott kell fordítani is, lehet az kicsit macerás.

2017. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!