Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanár segítségének a...

Angol tanár segítségének a kérése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék jobban tanulni angolul. Szerintetek ha megkérném az angoltanárom, hogy hozzon nekem + feladatokat amiket otthon megcsinálok, majd ha visszahozom, ellenőrizze le, mit mondana? Tudom, hogy ez neki + munka, de tényleg szeretnék tanulni, és nekem az órai munka túl lassú :/



2017. aug. 20. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha olyan angol tanárra vársz, aki angol létére nem csak tud magyarul, hanem a gyk-t is olvassa, akkor elég sokáig kell még várnod szerintem...


Ha meg plusz munkát akarsz adni egy tanárnak, akkor ne annak add, aki nem tőled kapja a fizetését, hanem keress magántanárt.


Vagy egyszerűen vedd elő a netet, és tanulj olyan tempóban, azt, amit akarsz, ahogy jólesik.


De vannak olyan könyvek is, amikből a saját tempódban tudnál gyorsabban haladni, mert benne vannak a megoldások. Inkább ilyet használj, mint az amúgy is túlterhelt tanárodat terheld tovább.


Ha óra alatt nem csak a kötelező dolgokat csinálod, hanem "mellesleg" még angolul olvasol valami könyvet, nem nagyon hiszem, hogy annyira ki fog akadni. Kérdezd meg tőle, hogy ezt megteheted-e.


Egyébként hányadikos vagy? Mert ha jóval lassabb a csoport, mint te, akkor lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni átkerülni egy gyorsabban haladó csoportba, főleg, ha még több éved is hátra van ugyanabban a suliban. Ezt év elején kéne elintézni minél előbb.

2017. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idén kezdem a 11.-t, így nem tudom, hogy lenne-e értelme ennek, vagy hogy van-e rá egyáltalán mód.
2017. aug. 20. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt ő tudja megmondani.
2017. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be egy tanfolyamra....Fordíts...magold be az igeidőket, és ha hallasz látsz egy ismeretlen szót akkor nézd meg mit jelent és írd ki egy szótárba..és probálj angolul társalogni vkivel aki jól beszéli
2017. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laylah ***** válasza:
Nem tudom, ott hogy működik, nálunk 11.-től már voltak fakultációk, miért nem vettél fel angolt?
2017. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább menj magántanárhoz. A tanfolyamok több ember igényéhez igazodnak. A magántanár csak a te tudásoddal foglalkozik egyedül és nem kerül sokkal többe, mint egy sok órás nyelvtanfolyam. Ha 2000Ft/óra megéri neked, akkor írj :)
2017. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
biosz-kemia emelt fakultaciot vettem fel, angolt mar nem engedtek :/
2017. aug. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!