Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud nekem abban segiten...

Valaki tud nekem abban segiteni hogy ezeket a mondatokat leforditja franciara? Franciat tanulok es ezeket nem sikerul rendesen leforditanom, Koszonom szepen

Figyelt kérdés
Privatban kuldenem el ha az megfelelő
2017. aug. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a magyar szöveg mellé leírod, hogy szerinted hogyan kellene lefordítani, szívesen kijavítom, és elmondom, hogy mi miért jó vagy nem jó.
2017. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezekhez hozza sem tudok kezdeni mivel en csak a dormir es manger, illetve ilyen nagyon alap igeket vettem, ugy nem segitenel nekem ha az egeszet leforditanad?
2017. aug. 27. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor írd le a magyar szöveget.

De azért nézz utána a szavaknak, mert én hiába fordítok le bármit, ha nem érted meg, csak Te jársz rosszul.

Küldheted a fordítanivalót!

2017. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem küldted el a szöveget tegnap, mert ma este utazunk Rómába, és csak 10 nap múlva jövünk vissza Franciaországba.

Ha addig ráér, írj, de remélem, lesz valaki más is, aki segít neked.

2017. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!