Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Origó szóbeli (középfokú)...

Az Origó szóbeli (középfokú) nyelvvizsgán ott rögtön megmondják hogy hány pontot értél el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 22:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Te milyen nyelvből mész? Szintén középfok?

2010. máj. 28. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Angolból. ÉS igen középfok.

Te melyik nap mész, és hova?

2010. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell félnetek, nem lesz nehéz. Főleg ha már tényleg eszperantóul álmodsz, akkor nem lehet probléma.

Én jóval a német középfokom után kezdtem el németül álmodni (nekem a német volt az első nyelvem), de aztán hál' Istennek hamar leszoktam róla. A német azért annyira nem szép h jó legyen rajta álmodni XD

Na visszatérve, menni fog, a szituáció sztem egyszerűbb mint a dialógus, mert mindig a tanár kezdi és ált. ő tesz fel kérdéseket és akkor neked csak igen-t vagy nem-et kell mondani és elismételni a kérdést és akkor már úgy néz ki h jjjjajjjj de profi vagy :P

sok sikert, majd írj h h érzed h sikerült :)

2010. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jövőhét pénteken lesz a szóbeli a Rigó utcában és szombaton az írásbeli Győrben a SZIF-en.

Köszi utolsó! Jó volt olvasni a soraidat! :) Életemben még így nem féltem vizsgától! Isten bizony inkább még egy államvizsga mint ez....

Tényleg eszperantóul álmodom és persze non stop vizsgázom álmomban, hol sikerül, hol nem! :)

Bízom benne hogy igazad lesz és nem lesz gond! Köszi a biztatást!!!! Mindenképp írok ha tudok eredményt. Most hogy így gondolkodom, lehet igazad van és nem is a szituációtól kell félni, hanem mondjuk a labortól!?!?!!

2010. máj. 29. 20:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is pénteken megyek a szóbelire, Sopronba. (de amúgy Győr mellett lakom, kb 10 km-re:)
2010. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a szóbelitől féltem a legjobban, mert írásbelin nem égek akkorát ha nem megyek át, de szóbelin az olyan ciki lett volna ha meg sem bírok szólalni, de nem ez volt. ÉS NEKTEK SEM EZ LESZ.

Labor sem vészes. Csak egy szöveg van és 3-szor lehet meghallgatni. Lassan és tagoltan beszélnek és általánban nők szokták mondani az ilyen szövegeket. És nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én valahogy a nőket mindig könnyebben megértem idegen nyelven, mint a férfiakat. De ez lehet, hogy csak az én hülyeségem.

Sok sikert ;)

2010. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!