Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érdemes otthon elkezden...

Hogyan érdemes otthon elkezdeni nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Hogyan tanuljunk, gyakoroljunk? Miket és milyen sorrendben?

Angolt kezdtem el itthon tanulni és most elakadtam az igeidőknèl nem tudom hogy tudnàm rendesen megtanulni illetve gyakorolni mert pl hiaba irok magamtól mondatokat nincs aki leellenőrizze talàltam egy két ilyen oldalt de ott is ha elrontottam nem értettem hogy az enyém miért nem jó meg hat egy mondatot többfèlekèppen is le lehet fordìtani. Hogyan tegyem sikeressè az itthoni nyelvtanulàst?



2017. szept. 4. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lovon fordítva kéne ülni, itt azt megkérdezni, hogy amit nem értesz, miért, az miért.
2017. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz itt, ha valamit nem értesz.

Én egy éve szomorítom az itt lévőket.

Az első válaszolónak már legalább két üveg borral lógok, szal sok itt a segítőkész ember.

Igeidőknél mit nem értesz?

Nálam az volt a gond, hogy túl komolyan vettem az elhatárolást, fölösleges. Most is angolt olvasok, találtam is egy mondatot, de már nem érdekel, mert rájöttem, hogy ők se veszik azért ennyire komolyan.

2017. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!