Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen érettségi szükséges...

FÁ04 kérdése:

Milyen érettségi szükséges pilótának?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogx angol az biztos, legalább B2,de olvastam hogy matekból es fizikából is kell emelt szintű érettségi.

Matekból nem vagyok annyira jó de rossz se.

Vagy elég csak angolból?



2017. szept. 5. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen érettségi jó. Utána pedig nagyon-nagyon-nagyon sok lóvé. Na meg persze szakmai angol.
2017. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elég ha van angol érettségi, több nem kell?
2017. szept. 5. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol szeretnéd csinálni. Alapvetően érettségi kell. De, felsőfokú nem kell, ha nem akarsz felsőoktatásban tanulni repülést hanem csak saját kontóra. Akkor elég az angol nyelvvizsga, meg a szakmai angolok. De mondjuk azokhoz kell egy erős C1-es tudás.
2017. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is pilotánák ment. De nagyon ráfaragott.
2017. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csaoo, a matek mellett kell meg VAGY fizika,info,kemia,biologia tantargybol erettsegit tenned! Mellette termeszetesen komplex B2es nyelvvizsga! 300 pont korul veszik fel a legutolso diakokat az osztalyba!
2017. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!