Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC vagy ECL (angol C1)?

TELC vagy ECL (angol C1)?

Figyelt kérdés

C1-es nyelvvizsgára készülök, véleményekre lennék kíváncsi, ki melyiken volt, mit ajánl, melyik nyelvvizsgát tartja nehezebbnek/könnyebbnek és miért. :) Illetve szerintetek melyik elismertebb?


Amúgy B2-n TELC-en voltam, nagyon kellemes csalódás volt, maga a szóbeli hangulata szuper volt, a feladattípusok is tetszettek összességében. C1-en ECL-nél vannak konkrét szóbeli tételek megadva, TELC-en viszont nincsenek, főleg ezért esik nehezemre dönteni.


Köszönöm a válaszokat előre is. :)


2017. szept. 5. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy melyikre mész, mert nemzetközi szinten mindkettő a legalja. Akinek valóban C1 nyelvtudása van, annak pl. a CAE, TOEFEL sem probléma. Ilyen ECL, TELC felsőfokú tudás való életben biztos nem felsőfokú tudás.
2017. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni, légy szíves: ne tedd. B2-es szint plusz szókinccsel, tisztában vagyok vele, de szerintem mindenki. Messze nem anyanyelvi szint, de ilyet nem is állított itt senki. Mellesleg imádom az idegen nyelveket tanulni, így módomban áll utána is folyamatosan fejleszteni.
2017. szept. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!