Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek milyen szinten...

Szerintetek milyen szinten lehetek angolból?

Figyelt kérdés

szóval angolul nézek filmeket híreket olvasok angolul a lényeget megértem, bár Vannak szavak amikkel Nem vagyok tisztában vagy nem tudom a jelentését de például múltkor teljesen angolul Néztem egy filmet angol felirattal és abból kb nyolc szót nem ismertem.

Külföldön tanulok és egy tanárt 100 százalékban megértem.

B2 lehet? Ja és nincs nyelvizsgám.

Milyen szinten lehetek?



2017. szept. 10. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokrétű a nyelvtudás. A passzív szókincsed ezek szerint nagyon jó, magasabb, mint B2. De vajon tudnál-e összefüggően és helyesen beszélni különböző témákról? Meg tudnál-e fogalmazni rendesen egy hivatalos levelet?
2017. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na igen a pasziv szokincsem jobb mint az aktiv . Kommunikacio is nagyon jol megy de pl tegyuk fel elhangzik egy szo tudom mit jelent de nekem nem jutna eszembe hasznalni.

Sok essay feladat van. Fogalmazas.

Osszefoglalas. De nem vagyok anyanyelvu igy biztos van sok hiba amin javitani kellene..

Szerinted hogyan fejleszem az aktiv szokincsem?

Vannak filmek amiket problema nelkul megerted de van amit kevesbe ertek meg..

Azert tartok teljesen angolul nezni egy filmet mert ha valamit nem ertek fenn akadok rajta es a tobbi reszletre mar nem figyelek annyira...

2017. szept. 10. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

B2 szint körüli a tudásod. Érdemes lenne egy olyan szintfelmérőre elmenned amit nyelvtanár tart. Ezzel pontos képet kapnál, hogy melyik részből milyen szinten vagy(beszéd, levélírás, stb).

A többi területet fel kéne hoznod a szövegértésedhez és akkor C1-re is esélyed lenne.

Amikor sikerül filmeknél elhagyni a feliratot akkor már gond nélkül fogod venni a C1-es magnóhallgatást.

2017. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!