Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetek még jó angolból?

Lehetek még jó angolból?

Figyelt kérdés
2 éve tanulok angolt, második nyelvként, sajnos alig voltak órák, és ha voltak is, nem csináltunk semmit. 3 hete heti 3x járok magántanárhoz, akivel az elejétől el kellett kezdeni az angolt. Szerinte gyorsan fejlődök, amit én nem nagyon hiszek ennyire kezdő szinten. Két évem van még gimiből, jövőre más tantárgyakra kell ráhúznom + még német nyelvizsgát is le akarom tenni a jövő tanévben. Persze tanulnám az angolt, meg a magán tanárhoz is eljárnék, csak így nem tudom mennyi energiám marad rá. 2 év múlva érettségi, akkar arra hajtani, utánna meg fősulin szintén inkább arra koncentrálnék. Sajnos az a baj, hogy főleg annál az iránynál, ahová én szeretnék menni, nagyon sok tananyag angolul van és később is kell az angol tudás. Nagyon félek, hogy nem tudom olyan szinten megtanulni a nyelvet és ezért nem lehetek sikeres a szakmámban :(
2010. júl. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz, miért ne lehetnél, ha megtanulod?
2010. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tanuld az angolt, ne hanyagold el, nagyon fontos. alap dolog ma mar az angoltudas, szoval probalj meg a nemet es egyeb erettsegi targyak kozott erre is idot szanni.
2010. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!