Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tudok 0...

Mennyi idő alatt tudok 0 angol tudással egy felsőfokú nyelvvizsgát összehozni? Két év alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mennyi időt szánsz rá, mennyire vagy fogékony a nyelvre stb. Egyedül például szerintem nem tudnád összehozni két év alatt. Minimum egy nagyon jó angolos (szóbeli) beszélgetőpartnerre szükséged van.
2017. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Szerintem is, ha jó képességű vagy, odateszed magad, van jó segítséged, akkor 2-3 év elég lehet, de azért elég necces, inkább 4-5 év. A felsőfokhoz nagy szókincs kell, az meg nem megy egyik napról a másikra.


Ha kihasználod a modern technika vívmányait (Duolingo, ReadLang, sok-sok társalgás chatrobotokkal), akkor nem kell végtelen sok pénzt költened nyelvtanárokra, de valamennyi szerintem segít, főleg ha sürgős a dolog. Az is számít, hogy most milyen nyelveket beszélsz - egy német+francia középfokra építve sokkal könnyebb, mert egy csomó minden ismerős lesz a nyelvtanból, és sok szó is hasonlít.

2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak annyi a lényeg, hogy meglegyen a felsőfokú nyelvvizsga, akkor simán elég 2 év.

Azért ne emeljük már az egekbe a felsőfokút.. közel sem olyan szint, amit ne lehetne megütni.


Persze tanár kelleni fog az elején ha nem vagy született tehetség(vagyis ajánlott.)

Ténylegesen 0 tudás pedig nem létezik.

Lemerem fogadni, hogy minimum 100 angol szót tudsz tudatalatt.

Pl.: Like, mouse, comment, film, movie, top, number, one, talán még számolni is, school, happy, new, year, stb. :)

2017. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!