Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 23 évesen már késő elkezdeni...

23 évesen már késő elkezdeni angolt tanulni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jobb később, mint soha =) Az angol könnyű nyelv! Tanultál eddig más nyelvet?
2010. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az angol baromi egyszerű nyelv, a nyelvtant szerintem felsőfokon meg lehet tanulni 1-2 év alatt, utána meg már csak rajtad áll, hogy a szókincsedet meddig bővíted...

23 évesen ráadásul még baromi fiatal vagy, de sokan csak egyetem után állnak neki nyelveket tanulni, és megy nekik...

2010. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt! Akár 40 évesen megéri, sosem lehet tudni... Sok sikert!
2010. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő miért is lenne az??Arról még nem hallottál hogy manapság "divat" lett pl másoddiplomát szerezni vagy bármilyen tanfolyamra beiratkozni 45 50 ! év között?Mert én rengeteg ilyet tudok és nem győzök csodálkozni hogy lehet bennük ennyi akarat bár minden azon múlik és itt nem számít a kor.Szerintem semmivel nem vagy lemaradva...
2010. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egészen az érettségiig németül tanultam. Az angol alapjaival tisztában vagyok, igeidők, stb. Alapfokon kommunikálok is, egy tényleges középfok volna a cél.
2010. máj. 27. 00:35
 6/12 anonim ***** válasza:
ó, a németnél sokkal könnyebb! Jól fog menni! Kezdd el mindenképp, érdemes : )
2010. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyám 40 évesen kezdte, meló mellett. Így öt év után már túl van a középfokon, és még fejlődik...
2010. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az angol olyan központi helyzetben van a mai világon, hogy egészen új nyelvként is érdemes lenne elkezdeni.

Javaslom a Patronában működő nyelviskolát. Kedvesek, türelmesek, és soha nem mondják azt, hogy alkalmatlan vagy az angolra.

2010. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23évesen még semmi sincs későn!!!!! az egész élet előtted!!! azt tehetsz, amit csak akarsz!!! és még később is, soha nincs késő semmihez!!! :-)
2010. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én 48 évesen kezdtem el angolul tanulni, és egy év alatt megtanultam annyira, hogy külföldön az alapvető szövegeket megértettem és tudtam is rá válaszolni röviden. Bennem fel sem merült, hogy késő lenne nyelvet tanulni!
2010. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!