Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok, nyelvvizsgák...

Mit gondoltok, nyelvvizsgák terén 2 közép vagy egy felsőfokú nyelvvizsgával járnék jobban a későbbi diplomához és munkakereséshez és miért?

Figyelt kérdés
Jelenleg másodéves főiskolás vagyok és az 5. év után csak akkor kapok majd diplomát, ha legalább 2 közép vagy egy felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem. Angolból már van egy közepem, németet tanultam még, azt is tudom de még nincs belőle nyelvvizsgám, viszont úgy gondolom ha e két nyelv közül az egyiket kicsit megnyomatnám, akkor 4. évvégéig megtudnám szerezni a másik nyelvvizsgá is. Ti mit ajánlotok, melyik opció a jobb?

2017. szept. 18. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A két közép jobb mint a felső szerintem, mert a közép már azt kéne,hogy jelentse,gyakorlatilag már tudsz kommunikálni azon a szinten,amin meg tudod érteni magad az adott nyelvet beszélökkel és ha szépen beszélnek,akkor őket is meg tudod érteni:)
2017. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor az előbbi verziót erőltessem?
2017. szept. 18. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

A másik ok, hogy szeritnem most még abban a korban vagy,amikor több lehetőséget van nyelvet tanulni és jobban fog az agyad, így könnyebben tudsz kiépíteni egy használható alap tudást.


De, nem ártana ilyenkor egy ellenvéleményt is találni,hogy lásd, mik lehetnek a másik oldal előnyei.

2017. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!