Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent: "I get me some. "?

Mit jelent: "I get me some. "?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerzek magamnak valamennyit.
2017. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben ezt találtam:

[link]


Őszintén szólva, nem egészen erre gondoltam, mikor a kérdést feltettem.

2017. szept. 20. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy valaki ilyen értelemben használja, alapesetben nem jelent szexet. Az Urban Dictionary-re is szoktak nagy baromságokat meg trollkodásokat felrakni.
2017. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Láthatod is, hogy összesen 7 ember értékelte ezt az UD-n pedig már 2011 óta fenn van rajta - szóval rohadtul senki sem keres rá erre ott, mert nincs hátsó jelentése valójában.
2017. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"alapesetben nem jelent szexet" - ezt a dalt szerettem volna megérteni:

https://www.youtube.com/watch?v=IDedEic6a60

5:33-tól hallható, és hát ha valahol, akkor ebben a számban biztosan szexet jelent!

Az urbandictionary pontosan arra jó, hogy az utca nyelvhasználata is megjelenik benne. Persze, nem kell mindent elfogadni, ami oda le van írva, na de ezen az oldalon igen?

2017. szept. 21. 06:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Továbbra is tartom, amit mondtam. Alapesetben nem jelent szexet, mert BÁRMIT szerezhetsz magadnak. Akár ha sörröl, könyvről, bármiről van szó, mondhatja ezt az ember. Attól, hogy te ezt képtelen vagy elfogadni, attól így van. Ugyan lehet, hogy GM éppen nőt akart itt szerezni, de ennyi. A jelentése továbbra is:


Szerzek magamnak valamennyit/valamit.


Hogy miről van szó, az a SZÖVEGKÖRNYEZETTŐL függ, nem a te okoskodásodtól.

2017. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cool down, mate!
2017. szept. 21. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sejtettem, hogy szexről szól, és nem csak azért mert többször láttam már használva, de önmagában nyelvtanilag helytelen és értelmetlen is.
2017. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!