Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokról el lehet jutni...

Középfokról el lehet jutni egy éven belül (nemzetközi) felsőfokú nyelvvizsgáig?

Figyelt kérdés
Olyan november fele elkezdek majd járni a Bonus Nyelviskola felsőfokú nyelvtanfolyamára, majd nyár elején/tavasz végén elkezdeném a British Council tanfolyamát. Ezen kívül készülnék OKTV-re, és ha marad időm olvasnék illetve néznék filmet angolul. Elérhető kb jövő nyár végére, de legkésőbb őszre az a szint amivel a Cambridge CAE nyelvvizsgáját le tudnám tenni?
2017. szept. 27. 20:46
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Szerintem próbáld meg valahogy máshogy is bemérni a tudásod, ne kizárólag az alapján, hogy már van egy papírod a középről. Én tavaly csináltam CAE-t végzősként, de a közepet előtte 3 évvel, és így is sok energiát fektettem bele tavaly, hogy sikerüljön. Nagyon komolyan méri szerintem a szókincsed, és alapvetően egy nehéz, jó minőségű teszt. Szóval hajrá!!

2017. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!