Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak a verbling-hez hasonló...

Vannak a verbling-hez hasonló oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy régebbi kérdésben láttam azt, hogy van egy Verbling.hu oldal ahol angol beszélgetőpartnert lehet keresni. És arra gondoltam hogy utánanézek. Találtam egy verbling oldalt de ott tanárok vannak akiknek fizetni kell és szerintem ez nem ugyanaz. A lényeg: Tudtok a RÉGI verblinghez hasonló oldalt?

A válaszotokat előre is köszönöm!! :)



2017. okt. 1. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

italki.com

conversationexchange.com


Az oldalak jellegéből fakadóan mindenütt kínálnak fizetős szolgáltatást, de elvileg semmi akadálya a Verblingen se, hogy beszédpartnert találj.

2017. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát az az igazság hogy nem találtam sehol a régi fajta beszélgető partneres verblinget... ezért keresgélek mert amúgy szerintem egy jó ötlet, hogy lehet beszélgetni egy angol anyanyelvű emberrel. :) Ezeket az oldalakat még megnézem. Esetleg valakinek valami tapasztalat?
2017. okt. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!