Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek hogy sikerült a szeptem...

Nektek hogy sikerült a szeptember 30. -i b2 angol euroexam nyelvvizsga? Az ügyintezo levelet hogyam irtatok meg?

Figyelt kérdés
Nem volt konkretan leirva ahogy szoktak hogy milyen jellegut kell. En jelentkezest irtam de nem vagyok benne biztos mit is kellett nem volt teljesen egyertelmu szamomra ez a tema :(

2017. okt. 2. 14:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem az írásbeli szerintem egész jól ment, a levélben én is jelentkeztem, a második feladatnál a letter to the editor-t választottam. A szóbeli az igazából fogalmam sincs milyen lesz.
2017. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy általatok választott állásra írtatok jelentkezést?
2017. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg volt adva valami teaching exchange program meg ahhoz mindenfele adat de szerintem semmi nem volt konkrétan leírva, olyan katyvasz volt az egesz szamomra. (Sajnos) ez volt a 3. irasbeli vizsgam de egyik sem volt ilyen. Mindegyikhez oda volt irva eddig hogy pl kerj informaciot.
2017. okt. 9. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát valami csak oda volt írva ehhez is, csak biztos nem értetted meg elég egyértelműen. Attól még sikerülhet, mert elég jó eséllyel jelentkezni kellett a programra (mi mást lehetett volna írni?).
2017. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nektek van mar eredmeny? Nekem még nincs és kezdek ideges lenni
2017. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült nektek? :) Nekem szerencsére meg lett.
2017. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ;)
2017. okt. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!