Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kb. hány hónap tanulás után...

Kb. hány hónap tanulás után tudok eszperantóból felsőfokút tenni? (Tapasztalat alapján írjatok, ha lehet. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 13:17
 1/2 anonim válasza:

Ez attól függ mennyi időt tudsz rá fordítani naponta. Én középfokra megyek a jövő héten 4 hónapnyi tanulás után. Nulláról indultam. Bevallom őszintén én még azért nem bánnám ha lenne egy kicsivel több idő a nyelvvizsgáig, de hát ez van, megpróbálom és kiderül mennyire futja belőle...

Én kisbaba mellett tanulok, napi 1-2 órát, van hogy többet, van hogy kevesebbet, mikor mennyi idő jut rá!

Az se mindegy hogy hol tanulsz?! Én pl. netes tanfolyamon tanultam mert nálunk nem indult tanfolyam a magán tanár meg méreg drága.

2010. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen biztos sokat kell majd gyakorolnom,köszi a választ! :)
2010. júl. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!