Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérem, segít valaki? (Angol...

Kérem, segít valaki? (Angol nyelvvizsga)

Figyelt kérdés

Angol nyelvből szeretnék felsőfokú vizsgát tenni.

Ez hogy működik? Ingyenes vagy fizetni kell érte? (Ha igen,kb mennyibe kerül?) Esetleg vannak ilyen tanfolyamok? Most még csak középszinten megy a társalgás.



2017. okt. 2. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg fizetni kell érte, az ára eltérő, attól függ, hogy melyik fajtát csinálod (Telc, ECL, Euroexam, BME, stb.). 2018-tól sikeres első nyelvvizsga árát az állam visszafizeti.

BME-n a C1 komplex (vagyis az írásbeli és a szóbeli együtt) 29 500 Ft. A többiről nincs pontos infóm, de úgy tudom, hogy azok drágábbak.

[link]

2017. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most fogok felsőfokú nyelvvizsgát tenni a LanguageCertnél es a pontos összeg azt hiszem 34 400 ft. Elvileg januártól lesz ingyenes az első nyelvvizsga.

A középszintű társalgás kevés sajnos:/ A szokincsed alapos bővítése szükséges ahhoz, hogy jol teljesíts.

2017. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon sokat segítettetek! Akkor lehet jövőre próbálkozom.

Még azt szeretném kérdezni,hogy itt csak vizsgázni lehet,igaz? Szóval, úgy értem,nem tanítják? Elnézést,hogy ilyen tudatlan vagyok,de nagyon nem értek hozzá.

2017. okt. 2. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát úgy van, hogy a nyelvvizsga központok(ECL, BME stb) tudtommal nem igazán tartanak( habár haverom BME vizsgát csinált és volt egy kurzus előtte amit a BME szervezett es nyelvvizsga feladatsorokat oldottak meg) viszont vannak nyelviskolák (oxford, Katedra,Supra Vita) ahol vannak nyelvoktatások.

#2 voltam :D

2017. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. okt. 2. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!