Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék oroszul?

Hogyan tanulhatnék oroszul?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tanulhatnék oroszul, úgy hogy még semmilyen pénzt nem szeretnék rá költeni(tanfolyam/könyvek)? Például tudtok-e ajánlani, olyan weboldalt vagy egy jól bevált alkalmazást telefonra. Előre köszönöm a segítségeteket!

2017. okt. 11. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz nem könnyű nyelv, én egyetemen tanulom, de még tanárral is nehéz sokszor. Szerintem, ha komolyan veszed, igenis költened kell rá...autodidakta módon nagyon lassan fogsz haladni, sokmindent rosszul fogsz megtanulni, nem lesz, aki kijavítson.
2017. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Valahogy sejtettem, mert tényleg bonyolult. Csak kíváncsi voltam hátha van valami, amivel már most elkezdhetném tanulni, mert az igazat megvallva 14 éves vagyok és nagyon érdekelnek az idegen nyelvek kifejezetten az orosz.
2017. okt. 11. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, youtube-on, neten találsz csomó anyagot, ahol az alapokat meg tudod tanulni, tanuld a betűket, szavakat, ilyesmi :) Aztán, ha még mindig komolyan gondolod, választhatsz olyan középiskolát, ahol lehet oroszt tanulni.
2017. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Duolingon angolul az alapokat. Sok sikert! :)
2017. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ségítséget!:)
2017. okt. 13. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!